Zeytinburnu Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları Demir Alan Hurdacı

İstanbul Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları Demir Alan Hurdacı

Mart 2, 2023 Uncategorized 0
Zeytinburnu en yakın hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu hurdacı olarak tanınmakta ve çok kişi tarafından tercih edilmekteyiz. Firmamız uzun yıllardan beri hurdacılık sektöründe yer almaktadır. O yüzden işinde uzman personeller ve iyi bir iş ahlakı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Sadece İstanbul içinde değil Türkiye’de bayilik sitemiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Mutlaka bulunduğunuz bölgeye yakın bir bayimizle karşılaşacaksınız. Çalıştığımız madenler; bakır, çinko, demir, alüminyum, sarı, krom, nikel gibi ürünlerdir. Ayrıca kablo, inşaat hurdası, motor, plastik hurda gibi çeşitleri de almaktayız. Firmamızın özellikleri;

 • Deneyimli personellere sahip olması
 • Sizlere en iyi fiyatları sunması
 • Güncel fiyatlarla hareket etmesi
 • Bulunduğunuz yere hemen ulaşması
 • Ücretsiz keşif elemanı desteği sunmamız
 • Hassas tartılarla en doğru hizmeti vermesi
 • Farklı büyüklükte bulunan araçlara sahip olması
 • Hurdaları alınca anında ödeme yapması
 • Müşteri memnuniyetine önem vermesidir.

Zeytinburnu hurdacı telefon numaralarımız internet sitemizde mevcuttur. Bizlerle 7/24 iletişim kurabilmeniz için WhatsApp hattımızı da oluşturmuş bulunmaktayız. Hemen bizleri arayabilir hurdalarınızın görsellerini gönderebilir ya da ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizden fiyat teklifi almanızı önermekteyiz.

Zeytinburnu Hurdacı Fabrika Hurdası

Zeytinburnu hurdacı olarak fabrika hurdalarını almaktayız. Eğer fabrikanızı kapattıysanız ya da iş değişikliği nedeniyle birçok ürün lüzumsuz hale düştüyse bunları bize satarak gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle daha geniş ve ferah alanlara da sahip olabilirsiniz. Fabrika hurdası denilince akıllara birçok hurda çeşidi gelmektedir.

 • Yıkılan ve tadilata giren fabrikaların hurdaları alınır.
 • Fabrikanızdaki üretim sonrasında işe yaramayan hurdalar alınır.
 • Atık hurda grubunda olan metaller alınır.
 • Ürün sonrasında ortaya çıkan metal taşlar, plastik ürünler, demir kırıntıları, teller, metal talaşlar, küçük kablo parçaları alınır.
 • Kullanılmaz halde olan iş makineleri alınır.
 • Su tankları, çöp konteynırları alınır.

Zeytinburnu hurdacı fabrika hurdası denildiğinde birçok madenin ve elementin sizden alınması söz konusudur. Fabrikalar üretim yaparken birçok lüzumsuz ve atılacak konumda olan parçaların ortaya çıkması söz konusudur. Bu tür durumlarda çevre kirliliğini önlemek için bizi aramanız ve atıl konumda olan parçaların götürülmesini sağlamanız gerekir. Sizlere yardımcı olarak elinizdeki hurdaları alırız ve sizlere ederinde fiyatlar sunarız. 

Zeytinburnu Hurdacı Yıkım Hurdası

İstanbul hurdacı binaların yıkımlarındaki hurdaları da almaktadır. Evlerini yıktırarak yenisini inşa etmek isteyen kişiler hurdaları bize satabilir. Birçok müteahhit firma hurda karşılığında bina yıkımları da yapmaktadır. Eviniz eskidiyse kötü bir görünüme sahip olacaktır. Onu tadilat yaptırmak daha masraflı bir hal aldıysa yıktırmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu konumda olan ev ya da apartmanlarda ikinci el sınıfına giren birçok ürünün çıkması söz konusudur. Pencereler, kapılar, çatı malzemeleri, korkuluklar farklı yerlerde kullanılması için itina ile çıkarılmalıdır. İşe yaramayacak olanlar da ayrıştırılmalı ve hurda olarak değerlendirilmelidir.

İstanbul hurdacı yıkım hurdası farklı birçok kalemden oluşmaktadır. Bina yıkımlarında demir, bakır, alüminyum, çelik gibi birçok hurdanın çıkması mümkündür. Temelde kolon kirişte bulunan demirler, su boruları, teller, kablolar hurda sınıfında yer almaktadır. Bunlar geri dönüşüme giderek farklı alanlarda değerlendirilecektir. Binanın yıkılmadan önce kişilerin bazı konulara dikkat etmesi gerekir.

 • Yıkım izni alınmalıdır.
 • Yıkım öncesi tüm tedbirlerin alınması gerekir.
 • Yıkım personelleri kask, eldiven, maske gibi kişisel önlemleri almalıdır.
 • Binanın enerjisi kesilmelidir.
 • Yıkım için gerekli olan aletlerin ve makinelerin temini sağlanmalıdır.

Zeytinburnu Hurdacı Fabrika Sökümü Yapan Hurdacılar

İstanbul hurdacı fabrika sökümü yapan hurdacılar olarak fabrikanızın sökülmesi işlemlerinde de bizi arayabilirsiniz. Yenilenmesi gereken, eskiyen, yıpranan ya da zamana ayak uydurması şart olan fabrikalarda birçok zor işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerin de alanında profesyonel olmuş kişilerce yapılması önemlidir. Riskli ve zor olan işlerin tümünü ekibimizden talep edebilirsiniz. Ekibimiz bütün güvenlik önlemlerini alarak çalışmalarına başlayacaktır. Fabrikanın sökülmesinde ve bunu yaparken ortaya çıkan hurdaların götürülmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Zeytinburnu Hurdacı Yol Tarifi

Zeytinburnu hurdacı yol tarifi için internet sitemizi detaylı inceleyiniz. İncelemelerinizi yaparken almış olduğumuz hurdalar ve fiyatları konusunda da ayrıntılı bilgilere sahip olabileceksiniz. Bizden fiyat teklifi almadan hurdalarınızı vermemenizi önermekteyiz. İşinde uzman ve hurdalarınıza en iyi ücreti sunacak olan firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Hurda çeşitleri ve aklınızdaki soruların cevapları https://bakirfiyati.com/  internet sitemizde mevcuttur. Gerekli incelemelerden sonra da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz