Güngören Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

İstanbul Hurdacı

Güngören Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

Nisan 15, 2023 Uncategorized 0
Beşiktaş Hurdacı Bakır alan hurdacı

Güngören Hurdacı

Güngören hurdacı olarak elinizdeki hurdaları güncel değerinden satın alıyoruz. Firmamız sektörde en iyilerden biri olup hurdacılık konusunda oldukça deneyimlidir. Güngören Hurdacı firmamıza telefon numaralarımızdan ya da Whatsapp hattımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızı bulunduğunuz lokasyona gelip bizzat almaktayız. Sonrasında ise hurdalarınızın miktarına göre sizlere tam değerinde bir fiyat çıkarıyoruz. Fiyatlarımız güncel olup kesinlikle nakit ve anında ödenmektedir. Hurdacılık eskiden beri bildiğimiz 40-50 yılı aşkın hayatımızda var olan bir sektördür. Bu yüzden bu sektöre daha da can vermek için firma olarak gayemiz sizlere kaliteli hizmet vermektir.

Hurdacılıkta müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen Güngören hurdacı olarak atıl durumdaki hurdalarınızı geri dönüştürülmek üzere alıyoruz. Bakır hurdası, demir hurdası, çinko, alüminyum, plastik, motor hurdası ve bunun gibi birçok çeşit ve ebatta hurdalarınız adresinizden alınmaktadır. Güngören Hurdacı fiyatları piyasa fiyatları ile aynı olup tartıldıktan sonra gramına göre ücreti müşterilerimize sunulur. Gayemiz her daim verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun etmektir.

Güngören İnşaat Demiri Hurdası

İnşaat demiri hurdası değeri oldukça yüksek olup çok çeşit sektörlerde kullanılır. Bu bakımdan fiyat olarak da karı fazla olan hurda çeşitlerinden biridir. İşlenmiş demir zamanla paslandığından ve gerçek değerini kaybettiğinde atıl hale gelir. Ülkemizde inşaat sektörünün hızla gelişmesi nedeniyle inşaat demiri hurda pazarı da daha popüler hale gelmiştir. Hurda inşaat demirlerin kullanım alanı geniş olduğundan elinizdekileri yüksek fiyatla firmamıza satıp ek gelir elde edebilirsiniz. Hurda haline gelip sizden satın aldığımız inşaat demirleri geri dönüşüm tesislerine yeniden işlenmesi için gönderilmektedir.

Güngören Demir Hurda Fiyatları

Güngören hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, üstün ve hızlı hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Elinizde değerlenmesi gereken demir hurdalarınız mevcutsa firma telefon numaralarımızdan kolaylıkla şirketimize ulaşabilirsiniz. Hurdacılık sektörü geri dönüşüm konusunda ön planda olan bir meslek grubudur. Hurdacılık işini hurda konusunda sektöre hakim kimselerin yapması gerekir. Biz de Güngören hurdacı kimliğimizle yılların verdiği deneyim sayesinde bu işi en iyi yapanlardan biriyiz.

Demir hurda fiyatları hurda piyasasına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız en yüksek fiyattan alıma yapmaktadır. Ayrıca fiyat konusunda ağırlık ve hurdanın durumu önemli rol oynar. Firmamız hurdalarınızı hassas bir şekilde tarttıktan sonra gramına göre tarafınıza paranızı nakit ve elden teslim etmektedir. Tüm hurda alımlarımızda şeffaf ve hakkaniyetli bir hizmet ilkesi yola çıkarak yıllardır işlerimizi yürütmekteyiz. Firmamız için hurdacılık yalnızca hurda toplama işi olmayıp sanayileşme sürecine katkı sağlayan bir sektördür.

Güngören Profil Demiri

Güngören hurdacı ilk olarak hurdacılık sektörüne belli başlı hurda malzemeleri alarak başlamıştır. Fakat firmamız zamanla gelişerek iş gücü ve istihdam oranını artırıp kurumsal bir şirket haline dönüşmüştür. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Güngören Hurdacılık, profil demiri hurdaları müşterilerden satın alarak ekonomiye katkı sağlar. Firmamız her türlü profil demiri hurdanızı gerçek ederi ile sizden satın alarak ek kazanç sunar. Profil demiri hurdası kullanım yerleri oldukça fazladır. Bunlar şu şekilde ifade edilir:

 • Yapı ve yedek parça sektörü
 • Tarım araçları
 • Ağır sanayi makineleri
 • İnşaat sektörü
 • Çok katlı bina ve işyerleri
 • Asansör sistemleri
 • Raf düzenekleri
 • Depolar
 • Çelik konstrüksiyon yapılar
 • Prefabrik evler
 • Fuar alanlarındaki büyük metal hangarlar

Güngören Hurdacı Telefon Numaraları

Güngören Hurdacı telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşıp deponuzda kalan hurdaları satarak kazanç elde edebilirsiniz.  Güngören Hurdacı olarak tüm hurda kaynaklarını ve materyallerini çok yakından biliyor ve tanıyoruz. Genel olarak yüksek tonajlı hurda alımı ve toptan hurda alımı konularında tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birlikte profesyonel hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sektörün verdiği deneyim ışığında portföyümüze birçok firmanın referansını eklemeye devam ediyoruz.

Deponuzda ya da işyerinizde değerlenmesi gereken hurdalarınız mı var? O zaman firmamızı arayın adresinize kadar gelelim. Hurda alım fiyatları güncel piyasa oranları ve materyallerin genel durumuna göre hassas bir ölçüyle belirlenmektedir. Bu bağlamda Güngören Hurdacılık olarak fiyat tekliflerimiz her daim güncel piyasa koşullarından yola çıkılarak verilmektedir.  Firmamız çinko, bakır, alüminyum, krom ve daha pek çok değişik hammaddeden üretilmiş hurdalarınızın ölçümünü bizzat yanınızda yapar. Çıkan ölçüye uyarak hurdanızın fiyatını peşin ve nakit olarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz