Hizmetlerimiz 2023

İstanbul Hurdacı

Tüm Türkiye genelinde Bakır-Sarı-Kablo-Nikel-Kurşun-Demir-Krom-Çinko-Kalay-Alimünyum ve tüm maden çeşitleriniz değerinde alımı yapılır.

Hassas tartım ve yerinde nakit ödeme ile uzman ve güvenilir kadromuzla ücretsiz keşif elemanları ile 2006 dan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En doğru ve güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0(544) 907 47 69

0(506) 124 11 41 0(544) 911 47 68

Bakır Alan Hurdacılar Bakır Fiyatları

Bakır iletken bir maden oldğu için tüm elektironik çeşitlerinde kullanılmaktadır bu yüzde pahalı bir maden çeşitidir ortalama fiyatlandır ma 130 tl den başlayarak 180 tl ye kadar çıkmaktadır

Sarı Alan Hurdacılar Sarı Fiyatları

Sarı hurdası bakır ve çinko karışımından olmaktadır bu neden le dolayı sarı hurdası bakır fiyatlarına yakındır en değerli sarı hurdası kızıl sarı olarak bilinen sarı çeşididir buna nazaran ortalama fiyatlar şu şekilde olmaktadır kızıl sarı 120 tl iken kalaylı musluk sarısı 90 tl olmaktadır kg fiyatı bunun için en güncel fiyatlar için güvenli bizim le iletişime geçebilirsiniz

Alüminyum Alan Hurdacılar Alüminyum Fiyatları

Alüminyum fiyatları alışımın a göre farklılık göstermektedir araiş-yumuşak-sert-imalat artığı-çıkma-boyalı-boyasız- gibi katagorize edilmiştir. Buna nazaran en kaliteli alüminyum araiş alimünyumudur ortalama fiyatı en yüksek 60 tl den araiş alimüyonu olmaktadır en ucuz sert alüminyum dur 30 tl ortalama fiyatı malzemenin durumu ve tonajına göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Kablo Alan Hurdacılar Kablo Hurda Fiyatı

Kablo hurdası fiyatlandırması içeriğindeki bakır verim oranına göre değişkenlik göstermektedir en verimli kablo 💯/97 veren kablodur kablo fiyatları 40 tl den başlayarak 130 tl arası değişiklilik göstermektedir tonajlı mallarda özel fiyat geçerlidir en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurşun Alan Hurdacılar Kurşun Fiyatları

7/24 iletişime geçebilirsiniz