Şile Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

İstanbul Hurdacı

Şile Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

Mart 7, 2023 Uncategorized 0
Bakır fiyatları

Şile Hurdacı

Şile hurdacı olarak uzun yıllardan beri sizlere hizmet sunmaktayız. Sadece Şile ilçemize bağlı olmayıp İstanbul ilimizin birçok ilçesine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak elinizde bulunan hurdalarınızı almaktayız. Az ya da çok olan hurdalarınız cinslerine uygun olarak en iyi fiyatlar size sunularak alınmaktadır. ŞİLE hurdacı firması olarak bizi tercih etmenizde birçok neden bulunur. Bunlara değinmek gerekirse;

 • İşinde uzman personellerle çalışmaktayız.
 • Teknolojiye uygun olan araç ve gereçlerle hizmet vermekteyiz.
 • Farklı büyüklükte araç ve kamyonlara sahibiz.
 • Yılların deneyimi ile hizmet veririz.
 • Farklı birçok hurdanın alımını yapmaktayız.
 • Hassas tartılarımızla hurdalarınız tartılır.
 • Ödemelerimizi peşin olarak yapmaktayız.
 • Bulunduğunuz adrese gelerek size en iyi hizmet sunulur.

Şile hurdacı firmaları arasında yer alarak tüm Türkiye’de maden alımı yapan kurumsal bir firma olarak bilinmekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek hangi türde hurdalarınız olduğunu bildirebilir ve sizler için sunulacak özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Toplu hurda satışlarınız için size sunacağımız fiyat teklifini değerlendirmelisiniz.

Şile Hurdacı Telefon Numaraları

Şile hurdacı telefon numaraları sitemizde yer almaktadır. Bizi 7/24 arayabilmeniz mümkündür. WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki hurdaların görsellerini de gönderebilir size teklif sunmamızı sağlayabilirsiniz. Kullanılmayan ve kenarda bekleyerek hiç iş görmeyen birçok metal hurda olarak değerlendirilmekte ve tekrar hayat bulmaktadır. Bu durum size ekonomik olarak fayda sağlarken çevre kirliliğini de önlemektedir. Ayrıca geri dönüşümü olan birçok materyal ekonomimize büyük bir fayda sağlamaktadır.

Şile hurdacı birçok madeni alarak onların Türk ekonomisine katkıda bulunmasını sağlamaktadır. Sizleri büyük bir iş yükünden kurtarmakta ve aynı zamanda firmanızın gelir elde etmesine katkıda bulunmaktadır. Bireysel ya da kurumsal olarak elinizdeki hurdaları nakde dönüştürebilmeniz mümkündür. Bizi arayarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşmalısınız.

Şile Hurdacı Demir Hurdası Fiyatları

Şile hurdacı demir hurdası fiyatları birçok kişi tarafından merak edilir. Demir oldukça değerli bir maden olarak bilinmektedir. Üstelik yüzyıllar geçse bile demir özelliğini hiç yitirmeyen bir madendir. Birçok sektörde demirden faydalanılır. Sağlam olması, yıpranmaması ve uzun süre dayanıklı olmasıyla değişik iş kollarında demir elementinden faydalanılır. İnşaat sektörü, otomotiv sektörü, uçak ya da gemi işletmeleri ve daha birçok endüstri dalında demir madeni kullanılır. Hurda demir olarak adlandırdığımız tüm demirler eritilerek ya da granül hale getirilerek tekrardan şekillendirilir. Böylelikle de yeni alanlarda kullanılır.

Birçok farklı alanlarda demir hurdasına rastlanır. Mesela geri dönüşüme giren binalarda, yıkılarak tekrar yapılacak olan özel konutlarda birçok demir hurdası ortaya çıkmaktadır. Temel demirleri, demir kapı pencereler, merdiven korkulukları, pencere korkulukları gibi işe yaramayan demir aksanlı olan malzemeler tarafımızca alınır ve hurdalıklarımıza götürülür. Yıkılan inşaatlardan başka demiryolu rayları, gemilerden çıkan hurdalar, elektronik ürünlerin demir aksanlı olanları da demir hurdası olarak adlandırılır. Tüm bu hurdalarınız için firmamızı arayınız.

Pirinç Sarı Fiyatları

Şile hurdacı pirinç sarı fiyatları devamlı güncellenmektedir. En güncel fiyatları sizlerle paylaşmakta ve kaliteli bir iş ahlakı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda sarı olarak adlandırılan tür pirinç madeni kullanılarak üretilmiştir. Hem dayanıklı hem de güzel görüntüde olan sarı renkteki hurdalar farklı sektörlerden elde edilir. Pirinç korozyondan etkilenmeyen ve güzel görünümünü uzun süre koruyan bir maden olarak bilinir. O yüzden de özellikle gemi, uçak sektöründe kullanılır. Restorasyona girmiş olan binalarda geri dönüşümden elde edilen sarı hurdalar güzellikleri ile dikkat çeker.

Hurda pirinç sarı farklı türlerde olduğu için değişik fiyatlarla sizlere sunulur. Sarı hurdalar kilogram bazında sizlerden alınır. Fiyat belirlenirken de sarı hurdanın cinsine bakılır.

 • Araiş sarı hurdası
 • Çubuk ucu sarı hurda
 • Musluk sarı hurda
 • Sarı oto radyatör hurdası
 • Sarı erozyon teli
 • İmalat artığı pirinç fermuar talaşı

Yukarıda belirttiğimiz tüm pirinç sarı hurda fiyatları için bizimle iletişim kurabilir sitemiz üzerinden güncel fiyatları inceleyebilirsiniz.

Soyma Bakır Hurdası

Şile hurdacı soyma bakır hurdalarını da sizlerden almaktadır. Soyma bakır dediğimiz hurda türü kabloların plastiği soyulduktan sonra ortaya çıkan saf bakır demektir. Makineler yardımı ile bu işlem yapılır. Hurda kablolar da böylelikle değerlendirilmiş olur. Bazen tel fabrikalarında üretim artığı olarak da soyma bakırlar ortaya çıkmaktadır. Soyma bakır fiyatları araştırmasını yapanlar firmamızın en iyi fiyatı müşterilerine sunduğuna rastlayacaktır. Eğer sitemizi detaylı incelerseniz bunu siz de fark edebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz