Sarıyer Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

İstanbul Hurdacı

Sarıyer Hurdacı 2023 Bakır Fiyatları

Mayıs 8, 2023 Uncategorized 0
Sarıyer Hurdacı kablo hurdası

Sarıyer hurdacı firma arayışlarınızda firmamız ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yıllardır bu sektörün öncü firması olarak hizmet vermekte olan firmamız atıl durumda bulunan metal ve elementlerin geri dönüşüm noktasında hammadde olarak hayata geçirilmesinde hizmet sunmaktadır.

Sarıyer Hurdacı

Hurdalar pek çok farklı kategoride yer almaktadır. Her hurdanın farklı maddi değeri olduğu bilinmektedir. Firma olarak bizler tarafımıza ulaştırılan hurdaları hassas tartılar ile ölçerek gruplarına göre ayırmaktayız. Alım-satımını gerçekleştirdiğimiz hurdalar arasında;

 • Demir hurdaları
 • Çinko hurdaları
 • Alüminyum hurdaları
 • Kağıt hurdaları
 • Kurşun hurdaları
 • Bakır hurdaları
 • Sarı hurda grubu
 • Hurda kablolar yer almaktadır.

Tüm gruplarda yer alan hurdalar ayrıştırma işlemleri gerçekleştirildikten sonra belirlenmiş alanlarda istiflenerek geri dönüşüm için hazır hale getirilir. Firmamız tüm hurda gruplarını piyasa değerinin üzerinde sizlerden alarak yeniden hammadde olarak kullanıma sunmaktadır.

Sarıyer Hurdacı Kurşun Fiyatları

Sarıyer hurdacı kurşun fiyatları konusunda firmamızdan gerekli tüm bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek güncel kurşun hurdası fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hurda fiyatları gün içerisinde zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Ekonominin sürekli olarak güncel rakamlar sunması hurda fiyatlarının sürekli olarak değişkenlik göstermesindeki ilk nedendir.

Kurşun hurdaları gelişmiş bütün ülkelerin en sık geri dönüşüm yapmakta oldukları hurda olarak bilinmektedir. Bu metalin tekrar dönüştürülmesi ile hammadde olarak kullanılması zorlu ve kısıtlı şartlar altında bulunarak piyasaya sunulan kurşunun tekrar tekrar kullanılabilmesini sağlamaktadır. Kurşunun hurda fiyatı hammadde olarak alınan kurşun fiyatından daha uygun olduğu için bu metale ihtiyaç duyan kişilerin bu ürünü hurdacılardan satın alması oluşacak maliyetlerin azalmasını sağlayacaktır.

Sarıyer Hurdacı Bakır Fiyatları

Sarıyer hurdacı bakır fiyatları inceleme altına alındığında bu metalin hurda grupları içerisinde oldukça yüksek fiyat skalasında yer aldığı görülmektedir. Bakır eritilmek suretiyle yeniden kullanılabileceği gibi, hammadde olarak da kullanılmaktadır. Bakırın kullanım alanı da oldukça geniştir;

 • Elektronik ürünlerde
 • Sıhhi tesisatlarda
 • İnşaatlarda

Oldukça yoğun biçimde bakır metali kullanılır. Topraktan çıkarılarak kullanılabilir bir forma kavuşturulan bu maden, kolay işlenebilir olması ve aşınmalara karşı dayanıklı olması nedeniyle pek çok sektör tarafından talep görmektedir. Elektrik iletkenliği yüksek olması nedeniyle elektronik cihazlarda ve elektroniğin devreye girdiği bölümlerde oldukça sık kullanılmaktadır. Korozyon önleyici özelliği ve yüksek sıcaklıklara karşı göstermiş olduğu dayanıklılığı ile bu metal endüstriyel alanlarda da oldukça sık kullanılmaktadır.

Elinizde bulunan bakır hurdaları firmamıza yüksek ekonomik değerlerden satarak ücretinizi nakit olarak alabilirsiniz. Elinizde yüksek miktarlarda bulunan bakır hurdalarınız için eskpertiz desteğinden faydalanarak hurdalarınızın resimleri ile eder fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bakır hurdaları çeşitli alt kategorilerde yer almaktadır. Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, antigron kırma hurdası, TTR kırma, trafo bakırı, kalaylı bakır, çıkma lama bakır, sac bakır, yanık bakır, bobin bakır ve kalın bakır gibi çeşitli alt kategorileri bulunan bakır hurdaları firmamızın uzman kadrosu tarafından geri dönüşüm ile hayata yeniden katılmaktadır.

Sarıyer Hurdacı Sarı Fiyatları

Sarıyer hurdacı sarı fiyatları hurdaların cinslerine göre değişkenlik göstermektedir. Yüksek oranlarda bakır içerdiği için kıymetli hurdalar arasında yer alan sarı hurdalar piyasa koşullarına göre belirlenen ortalama fiyat aralıklarında alınıp satılmaktadır. Çinko ve bakır alaşımı olan sarı hurdalar çeşitli kalite standartlarında üretilmekte oldukları için bu hurdaların alım-satım işlemlerinde belirlenen fiyatları da bu kalite standartlarına göre belirlenmektedir.

Elinizde bulunan sarı hurdaların kg fiyatları için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sarı hurdalarınızın ekonomik değerini öğrenebilirsiniz.

Sarıyer Hurdacı Kablo Fiyatları

Sarıyer hurdacı kablo fiyatları hurda kapsamına giren kabloların türüne göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek güncel kablo hurdalarının ekonomik değerlerini öğrenebilirsiniz. Yüklü miktarlardaki hurdalarınızın hurdalık merkezine sevki için uygun kamyonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hurda kablolar;

 • Hurda karışık kablo
 • Antigron hurda kablo
 • Tek damarlı kalın iç tesisat kabloları
 • Yeraltı enerji kablosu hurdası
 • Trt kablo
 • Çelik kaplama hurda kablo
 • Fare yemez hurda kablo olarak çeşitli alt kategorilerde yer almaktadır. Tüm hurda kablo alım-satımlarınız için firmamızdan fiyat almanız hurdalarınızı değerinde satarak ekonomik kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.

Ülke ekonomisinin değişken ekonomik şartlarına uyum sağlamak amacıyla hurda fiyatlarının sürekli olarak güncelleme gerektirdiği bilinmelidir. Fiyat konusunda internet sitemizde yer alan fiyat listesini incelemeniz ve internet sitesinde yer alan telefon numarasından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz