Bayrampaşa Hurdacı Sarı Alan Hurdacılar 2023 Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı Sarı Alan Hurdacılar 2023 Hurda Fiyatları

Mart 1, 2023 Uncategorized 0
Bayrampaşa en yakın hurdacı telefon numarası

Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa hurdacı olarak demir, çelik, alüminyum, bakır, metal, çinko, krom gibi birçok hurda çeşidinin alımını yapmaktayız. Çevre kirliliğini önlemeye karşı büyük bir öneme sahip olan hurdacılık, geri dönüşüm için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Hurda, işlevselliğini kaybetmiş, kullanılabilir durumda olmayan malzemelerin bütününe verilen addır. Hurda malzemeler, geri dönüşüm işlemi ile birçok yeni ürünün hammaddesi olarak yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Hurdacılık sektörünün ekonomiye olan katkısı da büyük olduğu için başlı başına çok önemli bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alüminyum Hurda

Alüminyum hurda, birçok alanda kullanılan kullanım ömrünü tamamlamış ve işlevselliğini kaybetmiş malzemelerdir. Diğer hurda çeşitlerine göre daha kolay işlenen alüminyum hurdalar, birçok alanda bulunabilir. Bu hurdalar, geri dönüşüm işlemi ile ayrıştırılarak yeni ürünlerin hammaddesi olarak kullanılmaktadır. Çevre kirliliğini önlemek için önemli olan hurdacılık, aynı zamanda ekonomiye de büyük oranda katkı sağlar. Sizde hurda malzemelerinizi değerlendirmek, hurdalarınız üzerinden bir gelir elde etmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İmalat Artığı: Boyalı veya boyasız olan ve saflık derecesi düşük, hurda alüminyumlardır. İmalat artığı olarak ortaya çıkan bu hurdalarda fiyat, orta seviyelerdedir.

Matbaa/Ofset Alüminyum: Matbaa alanında baskı işlemi sonrasında oluşan atık türüdür. Ofset hurda fiyatları, diğer alüminyum hurda fiyatlarına göre daha yüksek fiyatlıdır.

Kırkambar Alüminyum: Neredeyse her evde kullanılan tabak, tas, tencere, çaydanlık, kova gibi kullanım süresi dolan malzemelerin hurdalarıdır. Diğer hurda fiyatlarına göre daha düşüktür.

Alüminyum Jant: Genel olarak otomobillerde kullanılan jantlar, kullanım süresini doldurduğunda hurda olarak geri dönüşüme kazandırılabilir. Bu işlem ile aynı zamanda çevre kirliliğini önlemek için katkıda bulunabilirsiniz.

Sert Alüminyum: Otomobil parçalarında yaygın olarak bulunan sert alüminyumlar, işlevselliğini yitirdiği durumda hurda olarak geri dönüşüm için kullanılır.

Çıkma Profil: Bina restorasyonu, bina yıkımı gibi alanlardan elde edilen çıkma profil, yoğun olarak kapı ve cam çerçevelerinde bulunur.

Alkoband Soyması: Genellikle cephe kaplamalarının restorasyon işlemi sonucunda hurdaya ayrılan alüminyum hurda çeşitleri arasında yer alır. Alüminyum ve kompoziti birbirinden ayırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Tel Alüminyum: Yüksek gerilim hatlarının hurdaya ayrılması sonucu ortaya çıkan tel alüminyumlar, fiyatı en yüksek olan hurda çeşitlerinden biridir. Tel alüminyum içerisinde, genleşmeden dolayı tahribatı engellemek amacıyla çelik tel de kullanılabilmektedir.

Bayrampaşa Alüminyum Hurda Fiyatları

Bayrampaşa alüminyum hurda fiyatları, hurdanın kullanım durumuna ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. İşlevselliğini yitiren ve kullanım süresi dolan alüminyum malzemeler, geri dönüşüm işlemi ile ayrıştırılarak sıfır malzemelerin hammaddesi olarak kullanılır. Bu nedenle hurda malzemelerin geri dönüştürülmesi oldukça büyük önem taşır. Ekonomiye de büyük katkı sağlayan hurdacılık sektörü, son dönemlerin popüler meslekleri arasında yer almaktadır. Hurda çeşitleri arasında en fazla tercih edilen ve geri dönüştürülmesi kolay olan alüminyum hurda, diğer hurda çeşitlerine göre daha kısa zamanda dönüştürülmektedir. Alüminyum hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve hurda satış işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Bayrampaşa alüminyum hurdası alan firmalar arasında, güvenilirliğini kanıtlamış olan firmamız en üst sırada bulunuyor. Firmamız üzerinden hurdalar hakkında bilgi alabilir, hurda fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bayrampaşa Hurdacı Firması

Bayrampaşa hurdacı firması olarak, bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Birçok sektöre büyük katkı sağlayan hurdacılık, ülkemiz için önemli sektörler arasında yer alıyor. Gerek ekonomi gerek çevre kirliliği önlemede gerek ise de geri dönüşüme sağladığı katkılar sayesinde hurdacılık önemli bir sektör haline geldi.

Bayrampaşa En Yakın Hurdacı

Otomotiv hurdaları, ofset atıkları, bina atıkları, fabrika atıkları gibi birçok alanda kullanım süresi dolmuş ve işlevselliğini kaybetmiş olan malzemeler hurda olarak tanımlanır. Bu hurdalar, geri dönüştürülme işlemi ile tekrar kullanılabilir hale gelir. Böylelikle hem enerjiden hem de maliyetten büyük ölçüde tasarruf sağlanır.

Hangi Hurda Alımlarını Yapıyoruz?

Bayrampaşa en yakın hurdacı olarak, birçok hurda çeşidinin alımını yapıyoruz. Geri dönüştürülerek, ayrıştırılma işlemi sonrasında yeni ürünlerin hammaddesi olarak kullanılan hurdalar, ekonomiye de büyük katkı sağlar.

 • Alüminyum hurda
 • Metal hurda
 • Demir hurda
 • Çelik hurda
 • Krom hurda
 • Çinko hurda
 • Pirinç hurda
 • Bakır hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Kurşun hurda
 • Akü ve motor hurda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz