İstanbul Hurdacı 2023 Hurdacı Telefon Numarası Yol Tarifi

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı 2023 Hurdacı Telefon Numarası Yol Tarifi

Şubat 26, 2023 Uncategorized 0
İstanbul hurdacı telefon numarası

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı arayışında olanlar bizimle iletişime geçerek ellerinde bulunan her türlü hurdayı nakde dönüştürebilir. Firmamız farklı birçok hurda çeşitlerini ederinde olan fiyatlarla sizden satın almaktadır. Kullanmadığınız, işe yaramayan ve atılacak olan birçok element ya da metal, hurda olarak değerlendirilir. Aslında bütün hurdaların maddi değerleri bulunur. Metalin değerine göre de hurda fiyatları farklılaşmaktadır. Bizler aldığımız hurdaları geri dönüşüm tesislerimizde ayrıştırmakta ve onları tekrar ülke ekonomisine kazandırmaktayız.

İstanbul hurdacı olarak bilinen firmamız İstanbul ilimizin her semtine ve ilçesine kolay bir şekilde ulaşarak hurda alımı yapmaktadır. Bizi aradığınızda hangi türde hurdalarınızın olduğunu bildirebilirsiniz. Gerekli görüldüğünde resimlerini de bize gönderebilirsiniz. Eğer elinizde çok sayıda hurda çeşidi bulunuyorsa ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ekspertizimiz her bir hurdanızı ayrı ayrı değerlendirecek, tartacak ve sizlere teklif sunacaktır. Hurdalarınızın karşılığı size peşin olarak ödenir. Kamyonlarımızla gelerek hurdalarınızı almaktayız. Sizler de hiç yorulmadan ve ederinde hurda satışlarınızı yaparak bizden memnun kalırsınız.

Bakır Alan Hurdacı Telefonu

Bakır alan hurdacı telefonu için sitemizi yakından incelemenizi önermekteyiz. Firmamız elinizde bulunan bakır hurdaları alarak değerlendirmektedir. İstanbul Hurdacı Hurda bakır oldukça değerli bir elementtir. Bakır madeni pek çok yerde çıkmakta ve farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Özellikle sanayi sektöründe bakırdan fazlasıyla faydalanılır. Ulaşım sektörü, elektrik sanayisi, inşaat sektörü hatta takı tasarımlarında bakır kullanılır. Bakırın kullanım alanları oldukça geniştir. Hurda konumunda olan bakır madeni eritilerek birçok sektörde tekrar kullanılmaktadır. Sizler elinizdeki bakır hurdaları bize sattığınızda biz onları ülke ekonomisine geri kazandırmak için ilgili sektörlere ulaştırmaktayız.

İstanbul Hurdacı’lar farklı türdeki birçok madeni alarak hurdalık denilen büyük alanlara götürmekte ve orada ayrıştırarak farklı sanayi sektörlerinde tekrar hayat bulmasını sağlamaktadır. Gerçek değerinde alım satım yapmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzun zamandan beri bu sektörde yer aldığımız için oldukça uzmanız ve işinde profesyonel kişilerle çalışmaktayız. İstanbul ilinin her yerine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak bakır hurdalarınızı almakta ve böylelikle çevre kirliliğine de engel olmaktayız. İstanbul hurdacı olarak bilindiğimiz için müşteri memnuniyetine de oldukça fazla önem vermekteyiz. Hurda bakır güncel fiyatlarını öğrenmek için Bakır alan hurdacı telefon numaramızı arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sarı Hurdası Fiyatları

Sarı hurda fiyatları konusunda bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Sarı hurda pirinç madeninden elde edilir. Rengi sarı ve parlak olduğu için halk arasında sarı hurda olarak anılır. Sarı hurdalar bakır ve çinko karışımından oluşur o yüzden de oldukça dayanıklıdır. Korozyondan etkilenmeyen bir madendir. Güzel bir görüntüye sahiptir. Farklı sektörlerde de kullanılır. Mesela su vanaları, sarı musluklar hurda sarı olarak değerlendirilir. Geri dönüşümle birlikte dekoratif eşya yapımında, gemicilik sektöründe, tarihi eserlerin restorasyonlarında kullanılır.

Sarı hurdaların bileşenleri oldukça kuvvetlidir. Mimari tasarımlarda ve tavan süslemelerinde kullanıldığı da görülür. Gerek muhteşem rengi gerekse dayanıklı oluşuyla sarı hurdalar tercih edilir. Elinizde kullanmadığınız sarı hurda sınıfında olan hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sarı hurda fiyatları en üst seviyeden sizlere sunularak elinizdeki hurdalarınızı almaktayız. Güncel sarı hurda fiyatları için bizi aramalısınız. İşinde iyi ve profesyonel olan firmamızın avantajlarından faydalanmalısınız.

Demir Hurdası Alımı

Demir hurda oldukça değerli madenler arasında bulunur. Demir yaklaşık her sektörde kullanılır. Uzun yıllar boyunca özelliğini yitirmeyen demir hurdalar farklı alanlarda kullanılmak için tekrar hayat bulmaktadır. Mesela yıkılan inşaatlardan çıkan demirlerde oksitlenme oluşmuş olsa bile bu durum demirin özelliğini yitirmesine neden olmaz. Yüzyıllar sonrasında bile demir elementinde bozulmalar yaşanmaz. O yüzden de değerli bir element olarak bilinir. Ayrıca hurda demirin ülkemiz ekonomisinde önemi büyüktür. Demir oldukça sert bir yapıya sahiptir. Ama yüksek ısıda eritilmesi ve tekrardan şekillenmesi oldukça kolaydır. Birçok alanda demir hurdalara rastlanmaktadır.

 • Özellikle geri dönüşüme girmiş olan binalardan demirler çıkmaktadır.
 • Temel demirlerinden hariç demir kapı pencereler, merdiven korkulukları, çatı malzemeleri demir hurdası olarak değerlendirilir.
 • Otomotiv ve uçak sanayisinde de demir hurdalardan faydalanılır.

Demir hurda alımı yapan firmamızı arayarak elinizde bulunan ve işe yaramayan demirlerinizi satabilirsiniz. Sizlerin atıl konumda bulunan tüm demirleriniz farklı sektörlerde değerlendirilecek ve tekrar işe yarayacak bir hale gelecektir. Büyük çaplı demir hurda satışlarınız için özel fiyatlar da sizlere sunulur. Az ya da çok olan hurda demirleriniz için bizi arayınız.

hurdacı telefon numarası

Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Alüminyum hurdası alan yerler araştırmasında firmamızla karşılaşacaksınız. Hurdalar farklı isimlerle adlandırılırken bileşen özelliklerine göre değerlendirilir. Alüminyum elementi farklı sektörlerde özel yerlere sahiptir. Alüminyumdan yapılmış olan kapı pencereler, tabelalar, profiller, alüminyum jantlar, alüminyum teller hurda sınıfında yer almaktadır. Eğer elinizde işe yaramayan ve alüminyumdan yapılmış bazı nesneler bulunuyorsa onları hemen satarak ekonomik bir gelir elde edebilirsiniz. Alüminyum hurda çeşitleri iki kısımda değerlendirilir. Sert alüminyum ve yumuşak alüminyum değişik sektörlerde kullanılır.

 • Sert alüminyumlardan otomobil sektöründe ve araba jantlarında faydalanılır.
 • Yumuşak alüminyum yapısı gereği kolay şekil alabilmektedir.
 • Kablo sektöründe kullanılan alüminyum tellerin geri dönüşümü söz konusudur.
 • Alüminyum tabelalar birçok sektörde kullanılır. Dayanıklı ve hafif malzeme olmasından dolayı tercih edilir.

Eğer tabelanızda değişiklikler yapmak istiyorsanız ya da tabelanın eskidiğini düşünüyorsanız hurda alüminyum olarak onları değerlendirebilirsiniz. Kapanan iş yerlerinin tabelasını da alarak alüminyum hurda olarak değerlendirmekteyiz. Alüminyum hurdası alan yerler arasında en iyi fiyatı sizlere sunmaktayız. 

İstanbul Metal Hurdası Alımı

Metal hurda değerli birçok madenden oluşmaktadır. Demir, çelik, bakır, gümüş, pirinç, kalay, altın, alüminyum, nikel metal hurdalara örnek gösterilebilir. Elinizde bulunan hurdaların cinsine bakılarak her biri ayrı ayrı tartılacaktır. Oldukça hassas olan tartılarımız sizlere gerçek fiyatı ortaya çıkaracaktır. Metal hurdalar oldukça değerli madenlerden oluşmaktadır. Bu madenlerin fiyatları da değişiktir. Hurda çeşitleri şunlardır:

 • Demir hurda
 • Bakır hurda
 • Sarı hurda
 • Krom hurda
 • Hurda çelik
 • Alüminyum hurda
 • Çinko hurda
 • Kurşun hurda
 • Kağıt hurda
 • Paslanmaz hurda

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları hurdanın cinsine ve miktarına göre değişir. Elinizdeki hurdaların öncelikle cinsi belirlenecektir. Hangi madenden üretildiğine bağlı olarak farklı firmalardan fiyat teklifi alabilmeniz mümkündür. Hurda fiyatları Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu duruma göre değişkenlik gösterecektir. O yüzden de fiyatlar günlük olarak bile değişebilir. Birçok çeşit hurda olarak değerlendirilir. Mesela;

 • İnşaat demirleri
 • Su boruları
 • Saclar
 • Köprü hurdaları
 • Araç jant ya da plakaları
 • Araba lastikleri ya da parçaları
 • Tabelalar
 • Demiryolu rayları
 • Gemi hurdaları
 • Tel ve kablolar
 • Kapı pencereler
 • Cam hurdalar
 • Plastikten yapılmış nesneler
 • Elektronik ürünlerin parçaları
 • Eski kağıtlar, dergiler, kartonlar

Yukarıda saydığımız tüm ürünler işe yaramaz bir hale geldiyse hurda sınıfında yer almaktadır. İstanbul hurdacı olarak tüm hurdalarınızı almakta ve onların tekrar hayat bulması için aracılık yapmaktayız. Bizi arayarak bulunduğunuz yere gelmemizi sağlayabilirsiniz. Büyük kamyonlarımız her türdeki hurdalarınızı almak için yeterlidir. Hurdalarınızı bulunduğu yerde parçalara ayırabilir ve kamyonlarımıza yükleyerek götürebiliriz. Böylelikle sizler iş yükünden kurtulur aynı zamanda ekonomik olarak da gelir elde edebilirsiniz. İstanbul hurda fiyatları güncel bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 iletişime geçebilirsiniz